Şirket Profili

Şirket Profili

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hane Ev Gereçleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 40 yılı aşkın sektör deneyiminin bir devamı olarak; 2013 senesinde ev ve mutfak eşyaları üretmek amacıyla kuruldu, uzun bir arge, fizibilite ve yatırım sürecinden sonra 2018 yılında faaliyet göstermeye başladı. Hızla değişen ve gelişen günlük hayatta ihtiyaçlara cevap vermek, aynı zamanda trendi takip ederek inovatif ve pratik ürünler geliştirmek amacıyla kurulan şirket, materyalden bağımsız geniş ve güncel bir ev koleksiyonu üretimini amaçlar. 80'li yılların başında atolyecilik ile başlayan ve daha sonrasını takip eden yıllarda fabrikalaşan bir üretim deneyimin devamı olan şirket dinamik bir üretim ve pazarlama anlayışına sahiptir. Yerel pazarda, bölge pazarında ve tüm dünya pazarlarında aktif olmayı amaçlayan bir firmadır.

Güçlü kalıp tekniği, yüksek makine teknolojisi, trend belirleyen tasarım vizyonu ve dinamik yapısıyla Hane, cam ve plastik ev gereçleri alanında sektörünün en büyük firması olmayı misyon edinmiştir. Hizmet ve servis kalitesini öncelik edinerek iyi bir çözüm ortağı olmayı amaçlar. Kaliteli ürünlerini yüksek rekabet gücüne sahip fiyatlarıyla ulusal ve uluslararası satın alma noktalarına ulaştırmaktadır.

Üretimini İstanbul Esenyurt'ta gerçekleştiren Hane Ev Gereçleri, kısa sürede ulaştığı günde 50 bin adeti geçen günlük üretim adeti ile Türkiye ev ve mutfak eşyaları üreticileri sektörü içinde büyük üreticilerden biri olmayı başarmıştır. 5.000 metrekarelik tesisi ve bu tesise bağlı 3 atölyesi ile 100 kişinin üstünde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'nin neredeyse her bölgesine ulaşan satış ağına sahip Hane, ürünlerini muhtelif 35 farklı ülkeye ihraç etmektedir.